השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם.

ביובית בירושלים – השירות שאתם
צריכים לסתימה במערכת הביוב!

צנרת הביוב נסתמה? שאיבת ביוב בירושלים צריכה להיעשות רק על ידי מומחים לשאיבת ביוב. כמה פרטים על שאיבת ביוב מקצועית בירושלים.

יש תופעות לא צפויות בחיים, בפרט במצבים שלעיתים לא בשליטתנו, הביוב נסתם ועלה, הריח מחניק ואי אפשר להשתמש בשירותים של כל הבניין! אתם זקוקים לשירות דחוף של שירותי ביובית בירושלים.

מה עושה משאית ביובית בירושלים?

ירושלים היא אכן עיר של זהב, נוף מדהים, אווירה מיוחדת במינה, אך בירושלים יש גם לא מעט אתגרים בתחום האינסטלציה, חלק מהם בגלל צורת הבנייה בשיפועים גדולים המצריכים אילוצים גדולים בעת ביצוע עבודות אינסטלציה בבניינים חדשים, וחלק מהם בגלל הוותק של הבניינים, בניינים ישנים סובלים מצנרת ישנה מאוד בביוב, שלעיתים גורמים לסתימות חוזרות ונשנות. 

כאשר יש סתימה בביוב, לעיתים לא ניתן לטפל בסתימה רק באמצעים רגילים של אינסטלטור מצוי, אלא יש להשתמש דווקא בשירותי שאיבת ביוב בירושלים. לצורך השאיבה איש הצוות המיומן, יבחן את השטח ויאתר את פתח הביוב הנכון ביותר לצורך טיפול בביוב ולצורך פתיחת סתימות מהירה ומבלי לגרום לשום נזק תוך כדי העבודה.  איש הצוות יחדיר לאחר מכן את צינור המשאבה שנמצא על המשאית ויתחיל לשאוב לתוך המערכת המיוחדת של המשאית את תכולת הביוב. חשוב לומר שהשאיבה מתבצעת בעוצמה גדולה במיוחד כך ששום גורם סטנדרטי לא יכול לעמוד מול המשאבה, ומשאבה מקצועית פותחת כל סתימה שעומדת בדרכה.

גורמים נפוצים לסתימות ביוב

מפעיל ביובית בירושלים נתקל בדרך כלל במספר גורמים נפוצים לסתימות בביוב:

מגבונים לחים – מסתבר שגם כעת למרות שידוע שלא זורקים מגבונים לאסלה, עדיין יש הרבה מאוד אנשים שמזלזלים בהנחיה הבסיסית הזאת ומשליכים מגבונים שאינם נשטפים לאסלה. על אף שגם המגבונים הנשטפים יכולים לעורר בעיות, המגבונים הרגילים הם מתכון לצרות, נזקים והוצאות מיותרות בגלל הסתימות.

תחבושות ומוצרי היגיינה – בין אם מדובר בטעות ובין אם מדובר בזלזול, הנזק זהה. נשים שמשליכות תחבושות ומוצרי היגיינה לאסלה גורמות לנזק אדיר לכל הבניין כולו. מוצרים אלו אינם מתכלים ותוקעים בקלות את כל מערכת הביוב.

חפצים ועצמים שונים – בבתים עם ילדים וכן לעיתים בטעות מושלכים לאסלה חפצים שונים, גם פלאפון וחפצים אחרים שנופחים בטעות יכולים לגרום לנזק אדיר המחייב שירותי ביובית בירושלים לצורך פתיחת הסתימה שנוצרה.

כמובן, שכל אלו אינם עומדים בדרכה של המשאבה העוצמתית, והמשאבה יכולה לפתוח כל סתימה מסוג שכזה בקלות רבה.

אז איך מבצעים הזמנת שירותי ביובית?

בעת פניה אל מוקד באמצעות שיחת טלפון פשוטה, נציג החברה יקלוט מכם את כל הפרטים הנדרשים כגון שם, כתובת ומספר טלפון לכל צורך, וכן שעת הגעה רצויה. בדרך כלל מדובר בצורך דחוף מאוד של כל בניין, ולכן חשוב לבחור חברה שזמני ההגעה שלה קצרים במיוחד ושהם זמינים ללקוחות שלהם במהירות רבה, ובכל שעה.

נזקים מיוחדים בביוב

לעיתים ישנם מקרים מיוחדים של נזקים מסוג נוסף במערכת הביוב שלא באשמת הדיירים ואופן השימוש שלהם במערכת. זה יכול לקרות בגלל שורשים של עצים גדולים הנמצאים באזור של הצנרת. עצים גדולים וחזקים יכולים במשך הזמן לנסות ולשלוח שורשים אל תוך הצנרת של הביוב. עד כמה שעבורנו הריח והנוזלים שזורמים בביוב צורמים ולא נעימים, השורשים של הביוב דווקא מעוניינים מאוד לחדור את מעטפת הביוב ולקבל גישה לנוזלים שיש בפנים. כתוצאה מכך לעיתים השורשים אוטמים את מעבר הזרם בצנרת הביוב. צוות ביובית בירושלים חייב לדעת לזהות בעיה שכזאת ולתת מענה מדויק לבעיה, כמו גם ביצוע פעולות מניעה.

מחיר ביובית בירושלים החל מ – 650 ש"ח

התקשרו עכשיו להזמנת שירותי ביובית במחיר הוגן במיוחד!

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם: